MAGNUS TOFVESSON, Företagsledare och
Auktoriserad Redovisningskonsult

Magnus är Garpek's specialist på bolagsärenden och skatteplanering. Han håller även utbildningar inom ekonomisfären.

Direktnr 0490-83343
magnus@garpek.se

EVA GUSTAFSSON,
Auktoriserad Redovisningskonsult

Eva började hos oss i oktober 2006. Hon har arbetat inom branchen i över 30 år och kommer närmast från en revisionsbyrå i Västervik.


Direktnr 0490-83345
eva@garpek.se

TANJA PAULSSON,
Auktoriserad Redovisningskonsult

Tanja började hos oss 2010. Hon är Auktoriserad Redovisningskonsult och arbetar med allt från löpande bokföring, betalningsuppdrag, bokslut och deklarationer.

Direktnr 0490-83348
tanja@garpek.se

KARIN VARGBÄCK,
Administration/Redovisning

Karin började hos oss i februari 2009. Karin tar hand om vår egen bokföring samt övrig administration. Hon sköter även löpande bokföring åt kunder samt är behjälplig vid kurser mm. Karin har tidigare arbetat som fastighetsmäklarassistent.

Växel & direktnr 0490-83340
karinv@garpek.se

SUSANN ABRAHAMSSON,
Auktoriserad Redovisningskonsult

Susann började hos oss i september 2002. Susann arbetar med allt från löpande bokföring, betalningsuppdrag, bokslut och deklarationer.


Direktnr 0490-83344
susann@garpek.se

ANNETTE JOHANSSON,
Auktoriserad Redovisningskonsult

Annette har jobbat åt Garpek HB sedan starten 1997. Annette arbetar med allt från löpande bokföring till bokslut och deklarationer.

Direktnr 0490-83342
annette@garpek.se

RICKARD ENGQVIST,
Redovisningskonsult

Rickard började hos oss i juni 2018. Rickard arbetar med allt från löpande bokföring, betalningsuppdrag, bokslut och deklarationer.

Direktnr 0490-83346
rickard@garpek.se

CARINA NILSSON,
Redovisningskonsult

Carina började hos oss i augusti 2010. Hon är Kvalificerad Redovisningskonsult och arbetar med allt från löpande bokföring, betalningsuppdrag, bokslut och deklarationer.

Direktnr 0490-83341
carina@garpek.se

Jessica Axelsson,
Redovisningskonsult

Jessica började hos oss i mars 2015 och har innan dess läst ekonomprogrammet vid högskolan i Gävle. Hon arbetar med allt från löpande bokföring, betalningsuppdrag, bokslut och deklarationer.


Direktnr 0490-83347
jessica@garpek.se